Tinerii Schimba Romania

Principiul sustinut de catre Asociatia Tinerii Schimba Romania este cel al competentei juste si al dezvoltarii pe criterii de performanta a valorilor intelectuale.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Promovarea valorilor romaniei

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Promovarea valorilor romaniei Empty Promovarea valorilor romaniei la data de Sam Sept 19, 2009 2:59 pm

loredana

Vizitator
Am cateva propuneri in legatura cu ce ar putea sa apara in articolele din ziar:
1.Mi-ar placea sa vad promovati adevaratii sportivi care aduc medalii si nu non - valorile (fotbalistii care pe plan mondial sunt aproape inexistenti) si aici ma refer la articole mai mari despre celelalte sporturi.Propun si acordarea unui spatiu mai larg atletismului care de-a lungul timpului a adus foarte multe medalii si care in prezent nu mai are propria revista de specialitate - " nu sunt bani" asa au argumentat unii din Minister.
3.Promovarea olimpicilor la diferite materii in spatii mai largi nu doar de marimea unor timbre.
4.Ar trebui sa existe si o pagina juridica in care sa se explice cetatenilor folosinta sau neregulile si neconformitatile viitoarelor legi.

2Promovarea valorilor romaniei Empty raspuns la data de Lun Sept 21, 2009 10:55 pm

Admin

Admin
Admin
Multumim foarte mult Loredana.Sunt binevenite propunerile pe care ni le ai facut.Ne am gindit sa fie un ziar pentru romani scris de romani.Daca ai un exemplu concret de oameni care s au facut remarcati prin actiunile lor scrie nesi o sa i contacta pentru a i madiatiza .In ce ne priveste te asiguram ca echipa noastra asta face,cauta valorile Romaniei care au fost uitate special pentru a lasa loc incompetentei sa triumfe.Vino si alatura te si tu echipei de colaboratori ai ziarului.Chiar ne ar face placere sa crestem rindurile.

Vezi profilul utilizatorului http://schimbaromania.forumgratuit.ro

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum