Tinerii Schimba Romania

Principiul sustinut de catre Asociatia Tinerii Schimba Romania este cel al competentei juste si al dezvoltarii pe criterii de performanta a valorilor intelectuale.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

pentru NewKiddo

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1pentru NewKiddo Empty pentru NewKiddo la data de Mar Sept 01, 2009 4:15 pm

militaru alin

militaru alin
Am avut interactiuni cu oameni implicati in politica (din actualul guvern) si toti m-au lasat cu un gust amar, si o sa mai am da nu fiindca am ce invata de la ei ci pentru ca ma lovesc inevitabil de ei. Sunt de acord cu oamenii corecti , cinstiti si transparenti ceea ce despre actualul guvern nu se poate spune asa ceva. Cu masurile lor anticriza mai mult au facut rau romanilor, au indatorat tara mai mult decat poate "duce". Dau afara un numar considerabil de romani care din ce or trai numai ei stiu ,la altii se reduc salariile iar ale lor raman intacte, e bataie de joc nu stiu decat sa isi vada propriile interese ( Ex : afacerea politiei cu loganul de 70.000 de euro ; spectacolul lui Ridzi de 630.000 de euro si lista continua .......... ).Nu se mai poate asa sa ajuns prea departe . Nu tin cu cineva anume da sa vina altii decat cei de la guvernare .

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum